Hore

Raňajky s ADDA #1

Dve role manažéra alebo...

Ako spojiť manažérsku exekutívu s rozvojom ľudí

Príďte na raňajky s ADDA #1
ZMENA: október 2017, Bratislava

Dynamika a komplexnosť a niekedy aj nekompromisnosť prostredia, v ktorom manažéri fungujú vyžaduje od nich, aby zvládali viacero rolí, prístupov a nástrojov.

Manažéri musia dnes súčasne zabezpečiť, aby ich tímy dosahovali výsledky tu a teraz a ľudia mali rozvinuté spôsobilosti umožňujúce im zvládnuť výzvy budúcich (ešte neznámych) očakávaní.

Z organizačných dôvodov presúvame ADDA raňajky na október. O presnom dátume vás budeme čoskoro informovať. 

Ďakujeme za pochopenie


Mám záujem

Príďte na raňajky s ADDA, ak vás zaujíma ako:

  • účinne rozvíjať tie zručnosti, ktoré vaši pracovníci potrebujú k úspešnému plneniu úloh
  • poskytovať spätnú väzbu, ktorá bude inšpirovať
  • komunikovať a pracovať s kolegami, ktorí stratili motiváciu zlepšovať sa
  • pomôcť zvládať náročné obdobia, ktorým môžu čeliť niektorí členovia tímu a
  • objavovať a posilňovať radosť z práce u seba a ľudí, ktorých vediete

 

Cena vstupného je 5 eur na osobu s DPH.

Rezervujte si svoje miesto

Kontaktné údaje

Fakturačné údaje


Referencie

S odbornou úrovňou aj priebehom spolupráce sme boli veľmi spokojní. Oceňujem flexibilitu a trpezlivosť s akou konzultanti k projektu pristupovali. Lumina teambuilding dal našim kolegom možnosť na sebe pracovať. Prínosné bolo najmä to, že každý dostal svoj osobnostný profil a možnosť ho individuálne konzultovať s lektorkou po tom, čo už dostal všeobecnú info, ako ho čítať.

Zora Šafranová, HR Business partner, Holcim (Slovensko) a.s.

So spoločnosťou ADDA Consultants spolupracujeme vyše 3 rokov – v oblasti kompetenčných modelov, realizácie Development Centier a následných rozvojových aktivít v časti Outsourcingu pre Slovensko, Českú Republiku a manažment v Európe. Na spoločnosti ADDA najviac oceňujem ich vynikajúce odborné zázemie a tiež schopnosť pracovať s klientom a vytvoriť programy na základe jeho potrieb. Konzultantov zo spoločnosti ADDA berieme pri svojej práci ako partnerov, ktorí sú schopní poradiť efektívne riešenie v oblasti rozvoja a aj performance managementu. Teším sa, že spoločnosť s odborníkmi ako ADDA, ktoré sa neustále vzdelávajú a sledujú trendy, existuje na Slovenskom trhu a možeme sa na ňu s dôverou obracať.

Eva Mazanová, Accenture, s.r.o.

„Tento kurz odporúčam všetkým tým, ktorí sa chcú zlepšiť v starostlivosti o najcennejšiu firemnú hodnotu – svojich pracovníkov. Ak ste si mysleli, že v riadení pracovníkov už nemusíte nič zlepšiť, príďte sa presvedčiť o opaku.”

Ing. Rastislav Krbaťa, PhD.,, MBA Riaditeľ úseku služieb, Sféra a.s.

„Veľmi dobré na kurze bolo, že sme sa o koučingu nielen učili, ale aj si ho trénovali, čo ho spravilo veľmi zaujímavým a naplňujúcim. Vďaka tomu som sa naučil mnoho o koučingu, spôsobe jeho fungovania a možnostiach jeho využitia. Určite by som ho odporučil každému vedúcemu pracovníkovi, pretože mu to dá ďalší konkrétny a účinný nástroj do praxe.”

Peter Svetík, CEO, LANXESS Central Eastern Europe s.r.o.