Hore

Naše služby

Domov - Naše služby - Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím

Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím


Máte v tíme schopných a skvelých ľudí, ale nie vždy je  spolupráca v tíme ideálna? Súčasne chcete s týmto tímom úspešne čeliť novým výzvam a  zažívať radosť zo spolupráce a vzájomného inšpirovania? Ak tento popis zodpovedá vašej situácii, chceme sa uchádzať o vašu pozornosť.

Práve pre vás sme, spolu s úspešným koučom a človekom s tvorivým prístupom k rozvoju ľudí Jánom Dubničkom pripravili špecializovaný rozvojový program Tímový koučing alebo ako vybudovať výnimočný tím. Jedným z najúčinnejších nástrojov na budovanie a rozvoj tímov je tímové koučovanie. Schopnosť manažéra porozumieť „psychike“ tímu a zručnosť tímového koučingu, môže priniesť presne ten želateľný rozdiel, ktorý robí z dobrého tímu výnimočný.  Z kurzu budete odchádzať nielen s osvojenou spôsobilosťou tímového koučovania, ale aj s vášňou pre skutočné líderstvo a  posilnenou dôverou, že kvalitná tímová spolupráca znásobuje potenciál jednotlivcov.


ČO PRINÁŠA KOUČOVANIE TÍMU?
 

Tímové koučovanie umožňuje a akceleruje zrelé fungovanie tímu a pomáha ľuďom v tíme využiť ich jedinečné kvality. Tímové koučovanie poskytuje tímu príležitosti sa zastaviť v behu za cieľmi a výsledkami. Umožňuje tímu nastaviť si vlastné témyhľadať riešenia vo vlastných zdrojoch a tvoriť riešenia, ktoré sú priamo napasované na realitu tímu. Ľudia samostatne premýšľajú, ako dosiahnuť ciele, čo im v tom pomôže a čo pre to môžu urobiť. Sú odhodlaní preberať zodpovednosť za svoje konanie a sú schopní o tom hovoriť s ostatnými. Cieľom tímového koučingu je zvýšiť efektivitu spolupráce a prehĺbenie pracovných vzťahov. Jedna z podmienok tímového koučovania, je vysoká miera otvorenosti komunikácie v tíme a zároveň motivácia členov tímu spolupracovať.


AKO BUDE KURZ PREBIEHAŤ?

Osvedčené postupy tímového koučingu sme obohatili vlastnými skúsenosťami s rozvojom reálnych tímov a vytvorili originálny model eM-eR of GROW.
Účastníci budú mať možnosť  zažívať a uvedomiť si prejavy skupinovej dynamiky a učiť sa, ako ich zručnosťami facilitácie a koučingu môžu vedome usmerňovať. Program kladie dôraz na učenie sa prostredníctvom zážitku a všetci účastníci sa ocitnú v roli členov tímu aj v roli kouča – facilitátora. Nedokonalosti a chyby sú vítané, lebo bez nich nemôže nikto napredovať.
Po dvoch dňoch intenzívneho osvojovania nových zručností, bude nasledovať fáza testovania a zbierania skúseností v realite. Poslednou fázou programu je follow up, v ktorom “naostríme pílu“.


PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ?

Pre manažérov, ktorí:

 • veria v potenciál tímovej práce,
 • majú ambíciu rozvíjať svoj líderský potenciál a
 • majú základné zručnosti individuálneho koučingu


VEDENIE KURZU:

Lektori (kouči):
PhDr. Dáša Spillerová, PCC, ECPC
Mgr. Ján Dubnička, PCC (ICF)

 

CENA KURZU ZAHŔŇA:

 • 2 dní intenzívneho tréningu + 1 deň follow-up
 • vedenie 2 špičkovými koučmi
 • stravu a občerstvenie počas celého tréningu
 • tréningové pomôcky a materiály


TERMÍNY

 Najbližšie termíny
 10. – 11. 5. 2018 (kurz) & 15.6.2018 (follow-up)

 

 • Cena kurzu za osobu je 640 EUR bez DPH.
 • Pri viacerých účastníkoch vieme ponúknuť množstevné zľavy (viac na info@adda.sk).
 • Viaceré zľavy nie je možné kombinovať.
 • Kurz sa otvára podľa záujmu; vyhradzujeme si právo výcvik neotvoriť, resp. presunúť jeho začiatok na neskorší termín, z dôvodu nedostatočnej účasti, ktorá nedokáže zabezpečiť dostatočný priestor pre prácu účastníkov v skupinách.

 

Ak máte nejakú otázku ohľadom kurzu napíšte nám.

Máte otázky ohľadom služieb?

V sekcií FAQ nájdete otázky, ktoré zaujímajú našich klientov.
Prejsť do FAQ

Máte záujem o službu?

Vyplňte krátky formulár a vyžiadajte si tak cenovú ponuku Mám záujem

Prihláste sa

Záväzná prihláška na kurz

Kontaktné údaje

Fakturačné údajeSpoznajte všetky výhody modernej online manažérskej simulácie

dozvedieť sa viac

Spoznajte všetky výhody modernej online manažérskej simulácie